Stolarka otworowa

Firma UNIDOM specjalizuje się w sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych, rolet. Działamy prężnie już od ponad 20 lat na terenie całego śląska. Nabyte doświadczenie przez te długie lata pozwoliło nam wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w każdym zakresie prac.

Kosztorys

Nasi montażyści dokładnie zmierzą Państwa okna, czy też drzwi. Następnie na podstawie pomiarów nasz handlowiec przygotuje atrakcyjną ofertę, która spełni wszelkie oczekiwania. Jeżeli posiadacie Państwo plany budynków również na ich podstawie możemy dokonać kosztorysów. Masz już ofertę z innej firmy? Przyjdź do nas, a przygotujemy jeszcze korzystniejsze warunki handlowe.

Gwarancja

Oferowane przez nas produkty posiadają różne okresy gwarancji. Najczęściej jednak producenci udzielają około 5 lat gwarancji. W tym okresie możecie Państwo liczyć na darmowe regulacje okien, drzwi, jeżeli będą występować jakiekolwiek problemy, lecz z doświadczenia wiemy, że dzieje się to bardzo rzadko.

Transport

Transport zamówionych u nas produktów jest zupełnie bezpłatny. Posiadamy samochody dostawcze, które w bezpieczny sposób dowiozą Państwa towar na miejsce.

 

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o wybór danej kategorii z menu obok.