Centrum dociepleń

ulotka-unidom-kredyt-tył1ulotka unidom kredyt przód1

 

Docieplenie w kredycie 1%!

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wraz przy współpracy z bankiem nisko oprocentowany kredyt, który pozwoli rozłożyć koszty ocieplenia. Docieplając swój dom już teraz oszczędzisz pieniądze potrzebne na jego ogrzanie w okresie zimowym. Nie czekaj dłużej i sprawdź naszą ofertę w punkcie sprzedaży.

 

Firma UNIDOM specjalizuje się w kompleksowym docieplaniu budynków od 2000r. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie termomodernizacji. Współpracujemy z firmami wykonawczymi, które dzięki doświadczeniu gwarantują usługi najwyższej jakości. Posiadamy bogate portfolio wykonanych dociepleń w Myszkowie oraz okolicy.

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży tynków Weber. Tynki tego producenta są najwyżej jakości, dzięki czemu są objęte 10 letnią gwarancją.

Najczęściej polecany przez nas do zastosowania na zewnątrz jest tynk silikonowy Weber TD341. Dzięki zastosowanego składu żywic silikonowych oraz środków przeciwko porastaniu alg i grzybów, tynk nie brudzi się. Jego wysoka hydrofobowość powoduje, że kurz spływa razem z wodą, nie osada się na tynku. Tynku jest dostępny w aż 202 kolorach.  Posiadamy duży kolornik marki Weber w naszym salonie sprzedaży w Myszkowie, ul Kościuszki 56.

 

 Charakterystyka:TD341

  • Bardzo wysoka odporność na zabrudzenia
  • Wysoka elastyczność
  • Paroprzepuszczalny
  • Odporny na porastanie alg i grzybów
  • Barwiony w masie, dostępny w 202 kolorach
  • Zmywalny (można zmywać wodą)
  • Gotowy do użycia

 

Posiadamy bazę firm wykonawczych, którzy wykonują profesjonalnie docieplenia budynków i są godni polecenia. Zapraszamy do nas po więcej informacji i kosztorys docieplenia budynku.  

 

IMG_5965Duży kolornik Weber do zobaczenia w naszej siedzibie w Myszkowie.